قتل نوزاد 16 روزه به دست مادر

با توجه به نوع گزارش دریافتی، تکنسین‌های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند که امدادگران با حضور در صحنه حادثه دریافتند که نوزادی 16 روزه به نام «متین» از ناحیه سینه دچار خونریزی شدید شده است

 

رییس اورژانس مشهد با اعلام اینکه مادری نوزاد 16 روزه‌اش را با ضربات چاقو کشت، گفت: این زن که از افسردگی پس از زایمان رنج می‌برد، هم اکنون با حکم قاضی در اختیار پلیس است.

دکتر مهری گفت: در ساعت 9 صبح 17 مهرماه ماموران اورژانس از طریق تماس فردی در جریان وقوع حادثه‌ای خونین در خیابان پنجم گاز مشهد قرار گرفتند.

وی افزود: با توجه به نوع گزارش دریافتی، تکنسین‌های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند که امدادگران با حضور در صحنه حادثه دریافتند که نوزادی 16 روزه به نام «متین» از ناحیه سینه دچار خونریزی شدید شده است.

مهری افزود: امدادگران در حالی که تمام تلاش خود را برای نجات جان این نوزاد 16 روزه انجام می‌دادند در بررسی اولیه و با توجه به سخنان مادربزرگ «متین» که در صحنه حادثه حضور داشتند دریافتند مادر این طفل 16 روزه که از افسردگی پس از زایمان رنج می‌برد با یک قبضه چاقو این طفل 16 روزه را از پای درآورد.

وی با بیان اینکه تکنسین‌های اورژانس این طفل را به بیمارستان هاشمی‌نژاد مشهد منتقل کردند ‌گفت: متاسفانه «متین» به علت شدت جراحات وارده ناشی از اصابت چاقو به سینه و قلب جان خود را از دست داد.

به گفته مهری، مادر این طفل نیز که پس از انجام وقوع این قتل اقدام به خودزنی کرده بود، بنا بر حکم مقام‌ قضایی در اختیار ماموران پلیس قرار گرفت.

منبع: ایسنا

 

/ 0 نظر / 10 بازدید