من و تو ویا فقط من من

خیلی  از ایرانیها شبکه من و تو را میشناسند و دیدن .شبکه که میشه گفت تماشاگر هم کم ندارد . من هم دیدم برنامه های علمیش جالب هست .

ولی تو این شبکه یه چیزهای هست که توجه برانگیز هست نمیدانم که به این موارد  توجه داشتید یا نه .

یکی از این موارد این هست که اصلا کلمه ای از پیامبران و امامان ما .که اکثریت ایرانیها به آنها معتقد هستن . برده نمیشه و یا خدا . خدای که 90 درصد انسانهای جهان به آن اعتقاد دارن .

یا موقع جشنی یا میلادی و یا عزایی کلمه ای از تبریک و تسلیت برده نمیشه انگار نه انگار.

موقع ای که اخبار میگن وقتی از تحریم ایران خبری میدن  یه جور شادی و پوست خندی تو چهرشان دیده میشه . که نشان میده از این برآمد خوشحال هستن .در حالی که دود تحریم اول و آخر تو چشم مردم میره . یعنی اینها از رنج دیدن مردم خوشحال میشن

دیده میشه شبکه های دیگه با نشان دادن تبلیغ یا فروش اجناس  درآمد خود را برای اداره شبکه به دست میارند ولی در این شبکه من و تو از این خبرها نیست .

پس اینا از کجا هزینه اداره شبکه را به دست میارند ایران که نمیده خودشان هم که برای دعای روح پدرشان این کارو انجام نمیدن . حتمی یک دولت خارجی تامین کننده هست . به نظر شما چرا یک بیگانه باید هزینه بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس خیلی معلوم هست که زیر کاسه یه نیم کاسه ای هست .

در کل من نمیگم این شبکه را ببینید یا نبینید . برنامه های علمی خوبی دارد . ولی مواظب باشید وقتی گلی را بو میکنید خارش شما را زخمی نکند . کسی که چند واقعیت یا کلمه خوب را آشکار کرد دلیل بر خوب بودن ان کس نیست . خیلی ها هستن که دانسته و ندانسته میخوان عقیده و افکارشان را به مردم قالب کنند که این نیت میتواند پشت یه سخنرانی خوب یا برنامه خوب یا علمی باشه .

روح خدا در ماست تا حد زیادی قدرت تشخیص خوب و بد در وجود ما هست . در برخود با کسی ما میتوانیم نیت و یا سخنان خوب و بدش را از هم تشخیص بدیم و از خوبها استفاده و از بدها دوری کنیم . کسی که دو کلمه حرف خوب یا علمی زد دلیل بر راست بودن کل حرفهایش نیست .

/ 1 نظر / 51 بازدید